Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Poslední vůl v Petrkově (Ve chlévě), signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1960), suchá jehla/papír, 150 x 122 mm, zahnědlý se skvrnami a podlepené okraje (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 110.000,-
- Rufpreis:
CZK 8.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |